Witaj na stronie Zgierskiej Karty Mieszkańca!
Poznaj korzyści

Karta Seniora

Projekt Zgierska Karta Seniora kierowany jest do osób 60+, które mieszkają i są zameldowane na terenie Gminy Miasto Zgierz. Zgierscy Seniorzy dzięki posiadaniu Karty mogą korzystać z oferty zniżek oraz dodatkowych uprawnień przygotowanych przez partnerów Projektu. Wśród już zgłoszonych partnerów znajdują się m.in.: lokale gastronomiczne, sklepy z odzieżą, księgarnie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kwiaciarnie, centra rehabilitacyjne, teatry, kina, salony optyczne, sklepy jubilerskie. Karta wydawana jest bezpłatnie i bezterminowo.

zgierska karta seniora druk 2022 wersja_page-0002.jpeg 

Seniorzy, którzy posiadają Kartę mogą korzystać tylko z aktualnie obowiązujących ulg i preferencji wskazanych w wykazie dostępnym w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Zgierza i na stronie internetowej pod adresem www.senior.zgierz.pl.

Firmy i instytucje, które posiadają ofertę dla osób w wieku senioralnym zapraszamy do włączenia się w projekt Zgierskiej Karty Seniora. Warunkiem przystąpienia do programu jest wyrażenie woli współpracy na rzecz seniorów i przedstawienie kierowanej do nich oferty zniżek lub dodatkowych uprawnień.