Witaj na stronie Zgierskiej Karty Mieszkańca!
Poznaj korzyści

Paparazzi: tańsze zdjęcia

Posiadacze Zgierskiej Karty Seniora mogą liczyć w salonie Paparazzi na spory upust cenowy przy zdjęciach do dokumentów. O 20% mniej zapłacą seniorzy, o 10% mniej - zgierska młodzież. Dodatkowo rodziny 2+3 mają rabat 20% na wykonanie sesji studyjnej.

Foto Studio Paparazzi
Rodzaj użytkownika dzieci do lat 6 juniorzy 7-12 lat młodzież 13-17 lat dorosły senior rodzina
Przyznana zniżka - Rabat 10% na zdjęcia do dokumentów Rabat 10% na zdjęcia do dokumentów - Rabat 20% na zdjęcia do dokumentów Rabat 20% na sesję studyjną - rodzina (2+3)

 

Partner Zgierskiej Karty Mieszkańca:

Foto Studio Paparazzi, ul. Witkacego 27c, 95-100 Zgierz

Specjalizuję się przede wszystkim w fotografii studyjnej. Wykonuję zdjęcia do dokumentów, sesje noworodkowe (w domu klienta), dziecięce, rodzinne, ciążowe i według indywidualnych potrzeb. Sesje plenerowe są również dopełnieniem mojej oferty. Studio zaopatrzone jest w wiele rekwizytów i drobiazgów dla urozmaicenia zdjęć. Cechy takie jak: pozytywna energia, cierpliwość, spokój i indywidualne podejście do każdego dziecka pozwalają mi podczas sesji uchwycić te najpiękniejsze, naturalne emocje. Zarówno w studio jak i w plenerze zapewniam świetną zabawę oraz niezapomniane chwile zamknięte w kartach fotograficznego albumu.

_DSC6148.jpeg

Sesje dziecięce i rodzinne z różnych okazji: proponuję piękną, pamiątkową sesję z okazji roczku, dwóch latek, trzech latek i nie tylko. Na potrzeby sesji posiadam sukienki, opaski oraz inne dodatki. Zapraszam również na sesje sesje świąteczne ale również bez specjalnych okazji.

DSC_0012aa.jpeg

zdjęcia do dokumentów.jpeg