Witaj na stronie Zgierskiej Karty Mieszkańca!
Poznaj korzyści

Basen w Starej Łaźni: 10% taniej

Basenem w zgierskiej Starej Łaźni zarządza Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Dla posiadaczy Zgierskiej Karty Mieszkańca MPGK oferuje 10% zniżki na zakup zarówno biletów jednorazowych (w dni powszednie), jak i miesięcznych karnetów wstępu. 

Basen w Starej Łaźni
Rodzaj użytkownika dzieci do lat 6 juniorzy 7-12 lat młodzież 13-17 lat dorosły senior rodzina
Przyznana zniżka karnet miesięczny na basen dla 1 osoby - 10%; bilet jednorazowy dla 1 osoby - 10% (pn-pt) karnet miesięczny na basen dla 1 osoby - 10%; bilet jednorazowy dla 1 osoby - 10% (pn-pt) karnet miesięczny na basen dla 1 osoby - 10%; bilet jednorazowy dla 1 osoby - 10% (pn-pt) karnet miesięczny na basen dla 1 osoby - 10%; bilet jednorazowy dla 1 osoby - 10% (pn-pt) karnet miesięczny na basen dla 1 osoby - 10%; bilet jednorazowy dla 1 osoby - 10% (pn-pt) -

 

Partner Zgierskiej Karty Mieszkańca:

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, ul. Łęczycka 24, 95-100 Zgierz

MZK basen.jpeg

Jesteśmy firmą z ponad 30- letnim doświadczeniem na zgierskim rynku. Nasza codzienne praca związana jest przede wszystkim z dbaniem o wysoką jakość usług w zakresie obsługi mieszkańców. Główną gałęzią naszej działalności jest zarządzanie majątkiem Gminy Miasto Zgierza i dbanie o architekturę zieleni oraz czystość naszego Miasta. Zadania te realizujemy kierując działalnością Targowiska Miejskiego „Mój Rynek” w Zgierzu, Cmentarza Komunalnego oraz Miejskiego Zakładu Kąpielowego w Zgierzu. Każdego dnia można spotkać nas zmieniających oblicze miasta, czyniąc go piękniejszym i czystszym. Z pełnym zaangażowaniem i pasją włączamy się w projekty realizowane przez Gminę Miasto Zgierz, inicjując równocześnie wiele własnych.

Zarówno dla Gminy Miasto Zgierz jak i dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych świadczymy usługi:

- wynajmu i rezerwacji pomieszczeń, gruntów i miejsc targowych;

- koszenia trawników, nieużytków i poboczy dróg;

- nasadzenia drzew, krzewów i kwiatów;-  porządkowe wraz z ręczny i mechanicznym oczyszczaniem chodników, placów, ulic i parkingów;- projektowania i rewitalizacja terenów zielonych;

- związane z ceremonią pogrzebową i pochówkiem oraz opieką nad grobami.


Na terenie zabytkowego Miejskiego Zakładu Kąpielowego, oddanego do użytku w 1929 roku, najstarszego tego typu obiektu w Europie z pięknymi wnętrzami i pływalnią, organizujemy dla klientów indywidualnych i grup naukę pływania oraz sesje w grocie solnej.

Zakres naszych usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

LOKALIZACJA - gdzie znajdziesz naszego Partnera