Witaj na stronie Zgierskiej Karty Mieszkańca!
Poznaj korzyści

Jawn-e: rabat na wypełnienie PIT-37

JAWN-e Kancelaria Podatkowa Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. oferuje posiadaczom Zgierskiej Karty Mieszkańca rabaty na wypełnienie formularzy PIT-37 oraz na konsultacje gospodarcze.

Jawn-e
Rodzaj użytkownika dzieci do lat 6 juniorzy 7-12 lat młodzież 13-17 lat dorosły senior rodzina
Przyznana zniżka

-

-

-

- 10% rabatu na zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu PIT-37

- 20% rabatu na zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu PIT-37

- 10% rabatu na zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu PIT-37

 

Partner Zgierskiej Karty Mieszkańca:

JAWN-e Kancelaria Podatkowa Biegłego Rewidenta Sp. z o.o., ul. Długa 29, 95-100 ZgierzJawne.jpeg

JAWN-e Kancelaria Podatkowa Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi finansowo- księgowe dla firm i innych organizacji gospodarczych, społecznych w tym również fundacji. Swoje usługi poleca od 1992 r, co plasuje je w gronie najdłużej działających firm w mieście. Biuro zajmuje się audytem jednostek gospodarczych - w tym badaniami sprawozdań finansowych - oraz wykonuje inne usługi atestacyjne, poświadczające.

Szeroki wachlarz usług zadowoli najbardziej wybrednego klienta. Biuro udziela bezpłatnej pomocy osobom, które zakładają działalność gospodarczą, pracownicy pomagają wybrać odpowiednią formę prawną jednostki oraz najbardziej korzystny sposób opodatkowania. Wybierając Jawn-e można liczyć na kompleksowy pilotaż w przeprowadzeniu wszelkich procesów i formalności związanych z rejestracją firmy w sądzie gospodarczym, urzędzie skarbowym oraz zus. Biuro jest członkiem Polskiej Izby Biegłych Rewidentów.

Biuro Jawn-e to jedna z dwóch na zgierskim rynku firm audytorskich. Od prawie 20 lat biuro współpracuje ze szkołami przyjmując na praktyki uczniowskie młodzież zgierskich szkół. Dzięki zaangażowaniu w zgierskie inicjatywy udało się przekazać 1% podatku od niemal tysiąca podatników na rzecz różnych fundacji. Biuro bierze udział w bezpłatnych projektach doradczych z zakresu prawa podatkowego. Jawn-e wspiera w działaniach fundacje pomagające dzieciom, pomagając w zaspokajaniu bieżących potrzeb osobom objętym opieką fundacji, a także wspiera działania WOŚP. Wzbogacając zbiory szkolnych bibliotek dba o poszerzanie horyzontów i zapoznanie z dziedzictwem kulturowym. Współuczestniczy w budowaniu pozytywnego wizerunku miasta poprzez wspieranie działań promocyjnych.

2024-02-20.jpeg

2024-01-01.jpeg

403738169_6862549373859228_6604992244865558840_n.jpeg

LOKALIZACJA - gdzie znajdziesz naszego Partnera