Witaj na stronie Zgierskiej Karty Mieszkańca!
Poznaj korzyści

Bella Ciało: spore rabaty dla seniorów

To oferta specjalnie dla Pań 60+, posiadaczek Zgierskiej Karty Mieszkańca: nasze seniorki mogą skorzystać z 10% rabatu na niektóre masaże w Studio Modelowania Sylwetki "Bella Ciało". 

Bella Ciało
Rodzaj użytkownika dzieci do lat 6 juniorzy 7-12 lat młodzież 13-17 lat dorosły senior rodzina
Przyznana zniżka - - - - Rabat 10% na usługi: masaż limfatyczny, roll masaż -

 

Partner Zgierskiej Karty Mieszkańca:

Studio Modelowania Sylwetki "Bella Ciało", ul. Parzęczewska 11b, 95-100 Zgierz

Jesteśmy miejscem, gdzie marzenia o zdrowiu i idealnej sylwetce stają się rzeczywistością. Nasza misja opiera się na promowaniu pozytywnego podejścia do własnego ciała i inspirowaniu kobiet do osiągania swoich celów zdrowotnych i estetycznych. Co nas wyróżnia?

  1. Spersonalizowane podejście: W Bella Ciało nie stosujemy gotowych szablonów. Każda kobieta jest dla nas wyjątkowa, dlatego nasze zabiegi i plany treningowe są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów jakie wspólnie ustalamy podczas pierwszej konsultacji.

  2. Innowacyjne metody: Nasze doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi urządzeniami pozwala nam zapewnić Ci efektywną i satysfakcjonującą przemianę oraz przywrócić komfort życia. Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujących strefę fitness, welness i nieinwazyjną medycynę estetyczną a także zabiegi relaksacyjne i zdrowotne.

  3. Atmosfera wsparcia: W naszym studio stawiamy nie tylko na efekty, ale również na komfort i wsparcie mentalne klientek. Tutaj znajdziesz nie tylko fachową opiekę, ale także motywującą atmosferę sprzyjającą osiąganiu sukcesów.

Nasza firma została stworzona z myślą o kobietach, które pragną poczuć się pięknie i zdrowe, niezależnie od swojego wieku czy poziomu sprawności fizycznej.

Dołącz do naszej społeczności kobiet, które nie boją się marzyć i działać! Z Bella Ciało osiągniesz swoje cele w sposób przyjemny i bezpieczny. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij swoją przemianę!

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zabiegów i programów treningowych, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową: www.bellacialo.com.pl. Tam znajdziesz szczegółowe informacje na temat każdego z naszych zabiegów oraz programów, które zostały stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach i celach naszych klientek.

Jeśli jesteś gotowa rozpocząć swoją transformację już teraz, zapraszamy do skorzystania z naszego systemu rezerwacji online poprzez stronę www. która przekseruje Cię do systemu rezerwacji  Booksy. Tam szybko i wygodnie możesz zarezerwować swoją wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie pod nr tel. 511 204 100 

Nie zapominaj również o śledzeniu naszych profili w mediach społecznościowych, takich jak Facebook. To tam dzielimy się inspiracjami, poradami dotyczącymi zdrowego stylu życia oraz aktualnościami dotyczącymi naszego studia. Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami i promocjami!

Twoje cele to nasze wyzwania!

1708601121440.jpeg

LOKALIZACJA - gdzie znaleźć naszego Partnera