Witaj na stronie Zgierskiej Karty Mieszkańca!
Poznaj korzyści

Fun Ride: 5% zniżki na wypożyczenie roweru elektrycznego

Każdy posiadacz Zgierskiej Karty Mieszkańca otrzymuje 5% zniżki na wypożyczenie roweru elektrycznego z nowej wypożyczalni Fun Ride, która mieści się w sklepie rowerowo-motocyklowym na pograniczu Zgierza i Łodzi.

Fun Ride
Rodzaj użytkownika dzieci do lat 6 juniorzy 7-12 lat młodzież 13-17 lat dorosły senior rodzina
Przyznana zniżka Rabat 5 % na wypożyczenie roweru elektrycznego Rabat 5 % na wypożyczenie roweru elektrycznego Rabat 5 % na wypożyczenie roweru elektrycznego Rabat 5 % na wypożyczenie roweru elektrycznego Rabat 5 % na wypożyczenie roweru elektrycznego Rabat 5 % na wypożyczenie roweru elektrycznego

 

Partner Zgierskiej Karty Mieszkańca:

Wypożyczalnia Rowerów Elektrycznych Fun Ride, ul. Myśliwska 8, 95-100 Zgierz

Wypożyczalnia FUN RIDE specjalizuje się w profesjonalnym wypożyczaniu rowerów elektrycznych (chociaż w ofercie również mamy tradycyjne rowery miejskie). Nasze rowery elektryczne wyposażone są w zaawansowane systemy napędowe, które umożliwiają sprawne poruszanie się zarówno na płaskim terenie, jak i na wzniesieniach. Dzięki naszym rowerom Klienci mogą odkrywać nowe trasy i eksplorować bardziej odległe miejsca. Bez względu na to, czy chodzi o codzienne dojazdy do pracy, wycieczki po okolicy czy zwiedzanie miasta, rowery elektryczne oferują nieograniczone możliwości i pozwalają czerpać radość z jazdy.

Wypożyczalnię FUN RIDE tworzą rowerowi entuzjaści, dla których rowery elektryczne są czymś więcej niż tylko środkiem transportu - są one naszą pasją.

Fun Fide - Offroad.jpeg

LOKALIZACJA - gdzie znaleźć naszego Partnera